Dni płodne czy niepłodne?

Witam. Mam problem... nie wiem dokładnie czy to są dni płodne czy tez nie ... stosunek miałam 4 stycznia... okres miałam 12 stycznia jak zawsze co miesiąc .. Mój cykl trwa 31 dni... i tu jest pytanie czy mogłam zajść wtedy w ciążę... czy to były dni nie płodne..? Robiłam dwa testy 12 dni po stosunku i test z krwi beta hcg który wynosił 15 dni po stosunku <1,20...... a tam było że kobiety które nie są w ciąży <5,0 czyli z badania krwi wyszło ze nie jestem w ciąży... proszę o jakąś odpowiedź.. Z góry bardzo dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Zarówno wg metody Kausa, jak w wg metody Ogino był to dzień niepłodny. Miesiączka, która pojawiła się w terminie niemal na 100% wyklucza możliwość ciąży. Na przyszłość proszę jednak wybrać inną metodę antykoncepcji, ponieważ metoda kalendarzowa jest metodą historyczną. Jeśli chce Pani stosować metody naturalne, proszę zapoznać się z zasadami prowadzenia i interpretacji pełnej obserwacji cyklu (metoda objawowo-termiczna).