Dni płodne i bezpłodne: jak wyliczyć?

Witam. Jestem Małgorzata, mam 20 lat. Mam pytanie. Jeżeli mam nieregularną miesiączkę i teraz spóźnia mi się już drugi tydzień, to czy mam teraz dni płodne, czy niepłodne?

Witam serdecznie,.
Trudno określić czy ma Pani w tym momencie dni płodne czy niepłodne. Ponieważ nie prowadziła Pani obserwacji organizmu od początku cyklu ( obserwacja śluzu szyjkowego oraz pomiar temperatury ciała). Proszę poczekać do miesiączki i zacząć oberwację śluzu oraz pomiar temperatury ciała. Wówczas będzie można określić dni płodne i niepłodne.
Pozdrawiam.