Dni płodne, petting a ciąża

Mam pytanie. Dzisiaj między mną a chłopakiem doszło do pettingu podczas tego włożył członka do mojej pochwy. Byliśmy zabezpieczeni ,nie zsunela się ani nie pękła. Okres miałam 25 września cykle mam nieregularne. Dzisiaj rano zauważyłam dziwny rodzaj śluzu był on przezroczysty z lekko białymi i galaretkowa konsystencja,wyczytałam że to mogą być dni plodne. Czy jest jakieś ryzyko?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie doszło od kontaktu prejakulatu lub spermy z pochwą to nie ma powodu do obaw. Dla pewności zawsze może Pani wykonać test ciążowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski