Dni płodne podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Od 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, odstawiłam je 24 stycznia (od 17 do 24 miałam przerwę między tabletkami, pojawiło się krwawienie z odstawienia). Po przerwie przestałam brać tabletki. Od 14 do 16 lutego pojawił się już normalny okres, a 21 i 22 lutego współżyłam bez zabezpieczenia (pełny stosunek). Czy mogę być w ciąży? Nie jestem pewna czy miałam dni płodne, ponieważ miesiąc temu odstawiłam tabletki. Proszę o poradę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie były to dni płodne, jednak nie mogę tego zagwarantować.