Dni płodne przy 30-dniowych cyklach u 30-latki

mam pytanie, cykle mam regularnie co 30dni ostatnio okres mialam 8stycznia kiedy wypadaja dni płodne?od 21go stycznia?licze 14dni od pierwszego dnia cyklu?

Aleksander Ropielewski

Proszę skorzystać z dostępnych on-line kalkulatorów dni płodnych. Ja sam bez możliwości badania przedmiotowego oraz informacji na temat jakości śluzu i zmian temperatury w pochwie w ciągu miesiąca również z nich korzystam. Są one w miarę dokładne jednak bez regularnej obserwacji organizmu (śluz i temperatura) przez okres około roku czasu ciężko dokładnie ustalić dni płodne.