Dni płodne przy 34-dniowym cyklu

Witam mam pytanie odnośnie dni płodnych kiedy wypadają gdyż nie wiem kiedy je mam.Mam okres nieregularny ale zazwyczaj wypada do 34dni teraz dostałam okres 14.10.2013 i trwał do 17.10.2013 czy po skończonym okresie mogę zajść w ciąże?Gdy chłopak zostawi nasienie w środku-?Lub kiedy wypadają dni płodne.Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko zapłodnienia. W czasie od zakończenia miesiączki do owulacji ryzyko jest największe.
Jeśli miesiączki są nieregularne, najpewniejszą metodą określenia owulacji jest wykonanie testu owulacyjnego.