Dni płodne u 34-latki

witam kiedy mam dni płodne skoro moje okresy były 25,08-23,09-20,10 i23,11 to sa dni poczatku krwawienia i wszystkie trwały 4 dni.dodam ze staramy sie o dzidzie po poronieniu:(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane dane wskazują, że Pani cykle są nieregularne i trwają od 27 nawet do 33 dni. W takim przypadku wskazanie dni płodnych jest trudne i dość mało wiarygodne. Dlatego też sugerowałabym, by w celu oceny dni płodnych monitorowała Pani owulację poprzez USG lub domowe testy owulacyjne.