Dno oka: siatkówka centralnie przyłożona

Proszę o wyjaśnienie badania okulistycznego - dno oka siatkówka centralnie przyłożona, zaniki naczyniówkowo-siatkówkowe , tarcza n. II różowa, o wyraźnych granicach, w poziomie dna, zaniki okołotarczowe plamka-matowa. Mam wysoką krótkowzroczność OP -30D., OL -28 D.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany wynik badania powinien ocenić lekarz okulista w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.