Do czego może doprowadzić nerwica?

Witam.Lecz się psychiatrycznie na nerwicę lekówą?Jednak ona nie do końca przechodzi....żyję już z nią ok.8miesięcy.Do czego może doprowadzić nerwica?czy może wywołać zawał??proszę o odpowiedż

same leki nerwicy nie wylecza...potrzebna jest konkretna terapia. za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeuty i podjąć również i taką formę leczenia. W przypadku zaburzeń lękowych psychoterapia jest podstawową metodą leczenia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie.