Do jakiego lekarza należy dać się ze skazą na nóżce u dziecka?

Witam serdecznie. prosze mi podpowiedzieć do kogo powinnam sie zwrócic ze skazą na nóżce u 8 letniego chłopca. Od urodzenia miał na ciałku - mały ślad (jakby odcisnięcie od palca,) myslałam, że to zejdzie. Teraz dziecku to sie rozlało na noge - zajmuje dość spory "obszar". Niestety nie moge tutaj zamieścić zdjęcia . Czy na takowe zmiany sa jakieś maści?

Lek. Tomasz Budlewski

W pierwszej kolejności nalezy udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć