Do jakiego lekarza powinna się udać osoba, która nie odczuwa przyjemności z seksu?

Witam , jestem mężatką z dwunastoletnim stażem , odkąd pamiętam , nie mam ochoty na sex , orgazm przeżyłam może 1 raz w życiu , wogóle nie odczuwam przyjemności ,podniecenia, pożądania i chyba nigdy tego nie odczułam do tej pory zajęta obowiązkami domowymi nie zwracałam na to uwagi , ale teraz kiedy mamy więcej czasu dla siebie , brakuję mi już wymówek ,żeby odmówić mężowi ... do jakiego specjalisty się udać , bardzo proszę o radę ...

Witam Panią
Zahamowane libido najczęściej mają one podłoże psychologiczne.
Zwykle jest konsekwencją przykrych doświadczeń w przeszłości.
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła Pani
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani niedyspozycji i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Można też skorzystać z usług seksuologa.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl