Do jakiego lekarza powinnam się udać z moimi dolegliwościami?

Witam. Ostatnio miewam stresujący okres na studiach, ucze się po kilka godzin dziennie, jestem bardzo ambitna, przez co chyba podupadłam na zdrowiu. Od tygodnia drga mi powieka, do tego doszedł niespokojny sen, śnią mi się ciagle egzaminy. Dzisia w nocy miałam pierwszy taki dziwny incydent, kiedy to obudziłam się o 1-wszej w nocy z kołataniem serca- zmierzyłam ciśnienie- było 140/90, Do tego miałam jakiś lęk, zimne poty, dreszcze, doszły objawy ze strony układu pokarmowego- mdłości i biegunka. Około czwartej nad ranem wszystko się uspokoiło, ciśnienie spadło do 130/85 (zawsze mam wysokie, ale mieszczące się w „normie”), zasnęłam. Gdy tylko się obudziłam, nadal towarzyszyły mi drgawki (co jakiś czas- jak dreszcz) i trzęsą mi się ręce- biegunka i mdłości nadal są. Czy możliwe jest, że to był atak paniki ze stresu? Nie mam możliwości chwilowo umówić się do lekarza, a nawet jeśli, to nie wiedziałabym, do jakiego się udać... proszę o wskazówki co do postępowania

Szanowna Pani proszę udać się do lekarza rodzinnego, myślę że później warto też zasięgnąć opinii psychiatry