Do jakiego lekarza się udać z tym złożonym problemem?

Witam,od dłuższego czasu zmagam się z problemem nieświeżego oddechu.Na moim języku pojawił się biały nalot.Kupiłem jeden ze środków,który był dosyć szeroko reklamowany w mediach,który miał rzekomo "wiązać lotne związki siarki".W czasie przyjmowania tego specyfiku,mój układ trawienny zaczął się dziwnie zachowywać, po jakimś czasie zauważyłem pojawienie się brodawek na języku,nigdy wcześniej ich tam nie było.Wszystko to wiąże sie z rozregulowaniem żołądka,jelit,czuje się jakbym wszystko trawił 2-3 razy dłużej niż potrzeba.Do jakiego lekarza należy udać się z tym złożonym problemem?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szanowny Panie, na samym początku zalecam wizytę u lekarza POZ, dalej może być wymagana konsultacja gastrologa