Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Do jakiego lekarza udać się w przypadku cytomegalii?

Proszę o podpowiedz do jakiego lekarza powinnam udać się z Cytomegalia ? Wiem ze do lekarza zakaźnego tyle ze w moim mieście w poradni chorób zakaźnych jest podział na choroby wątroby , jelitowe i odzwierzęce . Do której z tych grup najbliższa jest cytomegalia ? Panie z rejestracji nie potrafią mi pomoc i nie wiedza do którego specjalisty mnie zapisać z. Z gory dziękuje za odpowiedz
KOBIETA, 31 LAT 3 miesiące temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Po prostu do lekarza rodzinnego za wyjątkiem sytuacji istotnego upośledzenia odporności. Infekcja CMV w większości kończy się sama bez leczenia, i w bardzo niewielu przypadkach ma powikłania np. zapalenie wątroby ale też zasadniczo o przebiegu łagodnym.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy