Do jakiego lekarza udać się w przypadku guzka na kości u stopy?

Witam! Zrobił mi się przy dużym palcu mały guzek, kość nie wiem wygląda jak hallux czy mam iść z tym do lekarza i jakiego? Czy wystarczy tylko kupić sobie z internetu mają tam wszystko na halluxy aparaty i seperatory

Mgr Ewa Dyjecińska Podologia

Radzę udać się do Podologa. Z opisu wydaje mi się, że to może być kość paliczka. Podolog dopasuje separator czy odciążenie. Możliwe że potrzebna będzie wkładka ortopedyczna.