Do jakiego lekarza udać się z bólem nad sercem i niemożnością poruszania ręką po wysiłku?

witam, ma 30 lat. ciezka praca przez 2 dni dzwiganie paczek i układanie wysoko na regałach. po 3 dniach boł nad sercem-jakby stłuczony miesien niemożnosc poruszania reką. smarowanie mascią leki przeciwzapalne. troche ulżyło, ból jakby rozniósł sie nad cała klatke piersiową, minąłeły 2 tyodnie ból nadal przy podnoszeniu czy nawet otwieraniu drzwi lewą reką.dodam ze lewa reka pracowała 4 razy ciezej niż prawa.do jakiego lekarza powinnam sie udać. czy ból minie bezpowrotnie? czy bedzie dokuczał przy każdym wiekszym wysiłku? pozdr.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią na konieczne badania, uważam że niezbędne będzie rtg kręgosłupa szyjnego oraz barku, z wynikiem prawdopodobnie skonsultuje się Pani z ortopedą lub neurologiem.
Pozdrawiam