Do jakiego lekarza udać się z kurczem powiek?

Bardzo proszę o podpowiedź do jakiej poradni, jakiego lekarza neurologa,okuliste można sie udać z takim schorzeniem jak kurcz powiek. Choroba ta dotknęła mojego mame .Byla w szpitalu na oddziale neurologi porobili mamie badania i nie wiedza co to jest wypisali ja ze szpitala i kazali isc do okulisty lekarz okulista powiedzial ze musi sie podac leczeniu toksyna botulinowa, dodam ze mama choruje na epilepsje .

Zdecydowanie neurolog..Warto sprawdzić czy oddział ma doświadczenie w leczeniu
kurczu powiek.Przypuszczam że lekarz neurolog w placówce NFOZ będzie mógł pokierować mamą.
W Katowicach są co najmniej dwie Kliniki w których mama może uzyskać pomoc.

Pozdrawiam ciepło