Do jakiego lekarza udać się z nadmierną potliwością twarzy?

Witam! Mam poważny problem, który bagatelizują wszyscy lekarze:( Bardzo poci mi się twarz, jak tylko zrobi się cieplej albo jak zrobię jakiś wysiłek pot po prostu kapie mi z twarzy, spływa strużkami. Jest to rzecz uniemożliwiająca normalne funkcjonowanie, np. zostałam przez to zwolniona z pracy, bo było podejrzenie, że ukrywam jakieś schorzenie. Bardzo proszę o odpowiedź co robić, do jakiego lekarza się udać, jakie mogą być przyczyny. Dziękuję z góry.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa lub endokrynologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.