Do jakiego lekarza udać się z noworodkiem, którego stopy są spuchnięte?

Witam, mój 3 miesięczny synek miał ostatnio dwukrotnie wieczorem opuchnięte stopki. Wyglądało to trochę jak pokrzywka, jednak stopki były nie tylko czerwone ale też gorące i spuchniete. Towarzyszl temu straszny płacz, który dopiero po kilkunastu minutach i podaniu paracetamolu udało się ukoić. Proszę o wsparcie do jakiego lekarza się udać i co to może być? Karmie piersią i podejrzewałam reakcje na cytryne. Dwukrotnie pojawiło się to o podobnej porze i jakis czas po karmieniu.

Proszę udać się do pediatry (lekarza prowadzącego) który na podstawie dokładnego wywiadu żywieniowo-chorobowego oceni przedstawiony przez Panią przypadek.

Pozdrawiam,
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry i opisać zaistniałe sytuacje aby lekarz mógł podjąć jakieś działania. Do czasu wizyty proszę unikać w diecie cytryny jeżeli widziała Pani związek przyczynowo skutkowy po jej spożyciu,
POzdrawiam
Katarzyna Mudel