Do jakiego lekarza udać się z przepukliną wślizgową?

Mam przepukline wslizgową. Brałem anesteloc, mesopral ale nie było dużej poprawy. Od dwóch miesięcy dexilant 60 na ciele zaczęły wyskakiwac mi swedzace krostki więc odstawilem lek. Zaczęła boleć mnie czasami lewa strona brzucha z lewej strony od pępka w dół. Do tego gardło i jak by serce. Pracuję za granicą i za dwa tygodnie będę w Pl. Do jakiego lekarza się zgłosić? Mój rodzinny wmawia mi coś czego nie mam. Proszę o pomoc bo boję się że to coś poważnego. Do tego niestrawność i takie zaparcia jak bym miał cały czas się wyprozniac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza gastroenterologa i Ew do lekarza chirurga ogólnego