Do jakiego lekarza udać się z zawrotami głowy i uderzeniami gorąca?

Mam 20 lat i od pewnego czasu mam zawroty oraz bóle głowy, robi mi się ciemno przed oczami, mam problem z równowaga i odczuwam nagłe uderzenia gorąca. Czasem do tego dochodzi ból lewego nadgarstka i dłoni. Nie mogę nic w niej utrzymać ani ruszyć prawie nadgarstkiem. Nie wiem do jakiego lekarza się udać. I czy ktoś może mi powiedzieć czy to może prowadzić do jakiejś poważnej choroby ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstepnym badaniu będzie można powiedzieć coś więcej i zalecic dalsze postepowanie

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne z ciśnieniem krwi, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od wyników dalsze postępowanie. Zespół objawów, które Pani opisała sugeruje zaburzenia nerwicowe, ale najpierw należy wykluczyć schorzenia somatyczne! Jeżeli jest nerwica to sprawa nie jest groźna "tylko" uciążliwa - leczenie u psychiatry lub psychologa.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.