Do jakiego lekarza udać się ze zgrubieniem na piersi u dziecka?

Witam mam pytanko gdzie mam się udać z 5 letnim synem który od jakiegos czasu ma zgrubienie na lewej piersi pomocy

Lek. Wojciech Zygmunt

W pierwszej kolejności przede wszystkim do pediatry. Nie ma sensu udawać się od razu do specjalistów, bez obejrzenia takiej zmiany przez lekarza pierwszego kontaktu.