Do jakiego lekarza wysłać męża, który uderzył się w tył pleców?

Witam. Mężowi spadla klapa od samochodu na plecy z tylu. Boli go, gdy sie porusza, mowi ze cos mu chrupło tam. Bardzo sie martwie. Chce go gdzies wygonic do lekarza lecz nie wiem jakiego :( . Dzownilam dzisiaj do lekarza, chcialam go umuwic , opowiedzialam co sie stalo. a Pani ktora rejestruje nie wie do jakiego lekarza moglby z tym isc. czy ortopeda czy neurolog? bardzo prosze o rade..

Witam,

Jeśli był uraz , to ortopeda, ale bez konsultacji neurologicznej zapewne się nie obejdzie. Jak bardzo go boli, to proszę nie zwlekać, tylko udać się na izbę przyjęć lub szpitalny oddział ratunkowy.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz