Do jakiego lekarza z bólem kręgosłupa i stopy?

Witam, chcialabym skonsultowac przed wybraniem sie do lekarza, ponieważ nie wiem do jakiego isc zy ortopeda czy moze neurolog czy pierw przeswietlenie czyli do pediatry na poczatek. A mianowicie, chodzi mi o ból prawej nogi pod kolanem, kolano i lydka najbardziej. Aczkolwiek zaczelo sie to bolem kregoslupa ledzwiowego tak ze nie moglam sie wyprostować. Na drugi dzien bol kregoslupa byl mniejszy a zaczela mnie bolec prawa noga. Praktycznie to rwala cala noga, biodro, kolano, pod kolanem i lydka.

Dzień dobry,

Zarówno lekarz ortopeda jak i neurolog mogą wypisać skierowanie na prześwietlenie. Jeżeli problem zaczął się od kręgosłupa a ból promieniuje do kończyny dolnej proszę konsultację rozpocząć od neurologa.
Pediatra jest lekarzem leczącym dzieci.

Pozdrawiam serdecznie.