Do jakiego lekarza z nadmiernym poceniem?

do jakiego lekarza iść z nadmiernym poceniem się??
ponad rok temu

Witam, u mnie w Klinice wykonujemy zabiegi na nadpotliwość za pomocą botoxu. Serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Obecnie w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp, i pach najskuteczniejszą metodą jest podanie toksyny botulinowej. Preparat blokuje przewodnictwo nerwowe do gruczołów wydzielania wewnętrznego co powoduje zatrzymanie produkowania przez nie potu. Efekty pojawiają się już po kilku dniach i utrzymują nawet do roku. Warto jednak wspomnieć że odpowiedź na leczenie jest sprawą indywidualną. Kolejny zabieg można przeprowadzić średnio po 7-12miesiącach.Zabieg można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej W razie pytań jestem do dyspozycji