Do jakiego lekarza zgłosić się w przypadku asymetrii twarzy?

Asymetria twarzy Mam widoczną asymetrie twarzy głównie na policzkach jedno jest tak jakby większe a drugie mniejsze,to samo z oczami tylko w mniejszym stopniu. Zauważyłem również że moje ciało jest asymetryczne.Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić?

Witam
Niewielka asymetria twarzy i ciała jest widoczna u każdego z nas,czasem nawet świadczy o atrakcyjności rysów.
Jeżeli asymetria przeszkadza Panu w codziennej aktywności może Pan udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.
Asymetrię policzków korygujemy w codziennej praktyce

Witam serdecznie.
Wszyscy jesteśmy asymetryczni. Jeśli ta asymetria jest bardziej widoczna i przeszkadza Panu proponuję udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Mamy wiele możliwości korekty wyglądu. Pozdrawiam