Do jakiego specjalisty udać się w przypadku bólu i zawrotów głowy oraz mdłości?

Witam, od stycznia zmagam się z bólami i zawrotami głowy, mdłościami do tego stopnia, że wylądowałam na SORze. Przyjęli mnie na oddział neurologii- zrobili tomografię, rezonans magnetyczny, trg kręgosłupa szyjnego, badania dna oka, IgG i IgM w boleriozie- wszystkie badania wyszły prawidłowe, zostałam wypisana z diagnozą "naczyniowy ból głowy niesklasyfikowany gdzie indziej". Na prywatnej wizycie, dr neurolog stwierdził migrenę, przepisał Zolmiles i flunaryzynę (przez 3 miesiące). Dopóki brałam flunaryzynę było wszytsko okej, po odstawieniu- tragedia (ale to może efekt odstawienia). Po pół roku od zakończenia leczenia flunaryzyną- objawy wróciły. Do jakiego specjalisty się udać? Czy może powinnam zrobić jakieś inne badania? Czy to możliwe, że od migreny mam ciągłe, codzienne zawroty głowy i mdłości (uczucie jakby nieswojej głowy, jakbym była ciągle zaspana)? Nie wiem już co mam robić, żeby było wszystko dobrze

Lek. Michał Lenard

Sugeruję ponownie zwrócić się do neurologa, który zleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!