Do jakiego specjalisty udać się z bólem związanym z uszkodzeniem rdzenia w odcinku szyjnym i piersiowym?

Poszukuję lekarza specjalisty znającego się na leczeniu bólu związanego z uszkodzeniem rdzenia w odcinku szyjnym i piersiowym. Leki farmakologiczne (w tym Lyrica) oraz termolezja nie dzialają. Dziękuję za pomoc

Magdalena StusiĹska

Najlepiej skonsultować się z ortopedą zajmującym się tego typu schorzeniami lub neurologiem.