Do jakiego specjalisty udać się z małą naroślą przy odbycie?

Witam! Od jakiegoś czasu przy odbycie mam mala narosl, nie jest to bolesne i nie czuje żadnego dyskomfortu. Czym to moze byc spowodowane i do jakiego specjalisty powinnam sie udać na wizytę. Z góry dziekuje Anna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga.