Do jakiego specjalisty udać się z zaburzeniami erekcji?

Dzień dobry Mam 33 lata i mam problem z erekcją oraz z przedwczesnym wytryskiem. Od prawie 2 lat nie współżyłem z żadną kobietą, pale sporadycznie maksymalnie 1 paczkę papierosów na miesiąc szczególnie przez stresującą prace. Obecnie poznałem kobietę za którą szaleje bardzo mi się podoba, od samego początku odkąd ją poznałem seks z nią był moim marzeniem. Gdy nadszedł już ten dzień nie mogłem osiągnąć erekcji a jak już jakoś ją osiągnąłem zaraz po kilku ruchach miałem wytrysk. Z wczesnym wytryskiem miałem już problemy ale nie aż z tak szybkim a brak erekcji nawet nie wiedziałem co to jest. Dopóki nie poznałem obecnej partnerki (od 2lat) przynajmniej raz w tygodniu się masturbowałem. Teraz przed każdym stosunkiem zaczynam się co raz bardziej stresować (jak przed pierwszym razem) Nie wiem co się ze mną stało i co mam zrobić. Nigdy nie miałem z tym problemów. Spróbowałem tabletek na erekcje bez recepty nie działają lub tylko połowicznie. Jestem już załamany i nie wiem co mam robić. Chyba muszę zapisać się do specjalisty tylko jakiego seksuolog czy może psychiatra.

Witam!
Do wyboru: seksuolog, psychiatra, urolog. Jeżeli seksuolog to raczej lekarz - chodzi o ew. wzmocnienie lekowe. Należy wprowadzić w problem partnerkę - jej pomoc jest bezwzględnie potrzebna. Uprzedzam, że nie ustąpi to jak pod działaniem "czarodziejskiej pałeczki", potrzebny jest czas. Dawniej nazywano to nerwicą płciową - Bardzo ważny i chyba główny czynnik lękowy. Psychoterapia indywidualna i "Waszego Układu".
Powodzenia
W. Łuczkowski.