Do jakiego specjalisty udać się ze zbyt wysokim cholesterolem?

Dzień dobry. Bardzo proszę o poradę, do jakiego lekarza mam się zgłosić z następującymi wynikami. Mianowicie od ponad roku mam problemy z wysokim cholesterolem i triglicerydami. Moje obecne wyniki to: cholesterol 12,30 mmol/L, HDL 1,07 mmol/L,triglicerydy 5,60 mmol/L. Biorę LIPANTHYL SUPRA 160 MG, 3 razy w tygodniu chodzę na fitness, w pozostałe dni nordic walking przynajmniej 30 minut dziennie. Staram sie zdrowo odżywiać i mimo to niestety nie mogę schudnąc. proszę o poradę. A.

pozdrawiam