Do jakiego specjalisty z problemami z wypadaniem włosów?

Witam! Zaniepokoiły mnie pewne zmiany w organizmie. Mianowicie, od 3 m-cy nie mam miesiączki, włosy garściami wypadają, wypróżniam się 1-2 razy w tygodniu, do tego dochodzą zaparcia i krew w stolcu. Proszę o pomoc, ponieważ nawet nie wiem do jakiego specjalisty się udać z takimi dolegliwościami. Pozdrawiam D.W.

Witam!
Różnorodność i charakter dolegliwości przemawiają za podłożem nerwicowym. Po wykonaniu podstawowych badań laboratoryjnych z poziomami cukru, TSH, elektrolitów, hormonów płciowych, konieczna konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Po wykonaniu swoich badań testowych zaproponują jedną z form psychoterapii z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi i po pewnym czasie będzie po problemie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.