Do jakiego specjalisty zgłosić się, jeśli mam problemy z wypróżnianiem?

Jestem coraz bardziej zaniepokojona oddawanym stolcem.Oprócz zaparć pomimo dobrego wyniku z kolonoskopii mam kłopoty z wypróżnianiem pomimo codziennej dawki sproszkowanego błonnika.Dochodzi do tego, że codziennej lewatywy nie mogę sie wypróżnić.A stolec to "kamyki" bardzo twarde kulki.Moja lekarz rodzinna poleciła mi syropek, który niewiele pomaga.Czy powinnam się zgłodsić do specjalisty?a jeżeli tak to do jakiego???

Renata GrzechociĹska

Witam.
Być może stosuje Pani za dużo środków przeczyszczających.
Proponuję na początek wizytę u dietetyka.
Pozdrawiam