Do jakiego wieku rosnie penis?

Tego lipca skończyłem 19 lat. Otóż nurtuje mnie jedno pytanie: Do jakiego wieku rośnie penis? Wiem, że dla wielu to głupie pytanie, ale chodzi mi o chociażby mniej wiecej do jakiego wieku rośnie. Majac 19 lat mam 16 cm penisa, i tak się zastanawiam, czy to już koniec, czy może jest szansa, że jeszcze cokolwiek urośnie. Pytam całkiem poważnie, bo obawiam się, że taki mi już zostanie. Liczę, że ktoś odpowie poważnie. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Największy wzrost penisa występuje w przedziale od 14. do 17. roku życia. Należy jednak pamiętać, że jest to indywidualna kwestia każdego organizmu i nie można jednoznacznie stwierdzić, czy penis w Pana przypadku jeszcze urośnie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl