Do kiedy należy podawać dziecku Omegamed baby?

Pytanie odnośnie witamin. Do kiedy należy podawać dziecku omegamed baby? I czy jak w Multisanostolu dawkowanie po dwie łyżeczki jest witamina D 200j.m to osobno też musze podawać , to jest takie same działanie bo tam są jeszczs inne witaminy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma jednoznacznych zaleceń, witaminę D można stosować przewlekle. Zalecalabym stosowanie na pewno do ukończenia pierwszego roku życia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.
Pozdrawiam.