Do kiedy utrzymuje się beta-HCG po poronieniu?

do kiedy utrzymuje sie hcg po poronieniu?i czemu test po 3 tyg wychodzi pozytywnie?Ciaza 7-8 tyd krwawienie skrzepy itd.zaczelo sie 21 grudnia trwalo 14 dni,7 dni nie mialam i znow sie zaczeło.a mamy 18 styczen.Czemu test wychodzi pozytywnie,mozliwe ze dalej jestem wciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie