Do kogo zgłosić się z wynikami rezonansu?
Witam. Kilka dni temu byłem na rezonansie kręgosłupa lędźwiowego prywatnie. Dziś odebrałem wyniki ale nic z tego nie rozmimiem. Pytałem pani w recepcji gdzie mam się teraz z tymi wynikami zgłosić czy do ortopedy czy do fizjoterapeuty ale niestety pani nie umiała odpowiedzieć mi na to pytanie. I niewiem co teraz mam zrobić

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam, mógł Pan chociaż napisać wynik badania. Najlepiej jak uda się Pan do ortopedy