Do końca sierpnia 3 kg

Mam 16 lat i chciałabym do końca sierpnia zgubić 3 kg :) Czy jest to możliwe, jeśli będę jadła mniejsze porcje niż do tej pory i codziennie jeździła przez 2 h na rowerze?
16 LAT ponad rok temu

Witam
Nie podałaś żadnych informacji na swój temat.
Nie wiem, czy w ogóle powinnaś się odchudzać, gdyż nie powiedziałaś, ile ważysz i jakiego jesteś wzrostu.
Utrata 3 kg jest możliwa do końca sierpnia (okres 3 tygodni), pod warunkiem iż uda Ci się stworzyć dzienny deficyt kcal rzędu 1000 kcal (poprzez aktywność fizyczną i dietę).
Nie wiem, jakie jest Twoje zapotrzebowanie, gdyż nie podałaś informacji na swój temat.

Pozdrawiam