Do którego miesiąca życia kształtuje się oraz rośnie czaszka?

Do którego miesiąca życia kształtuje oraz rośnie czaszka. Pytam bo.koja.mala ma 12 miesięcy i ma twarz jedna stronę inna i druga inna. Chciałabym zapytać czy to się.jeszce poprawi wraz ze wzrostem czy już tak zostanie? Zastanawiam się co złe zrobiłam że profile są różne? Czy to moja wina? Czy jeszcze się choć trochę wyrówna?

Lek. Paweł Szadkowski

Twarz nigdy nie jest symetryczna. Wzrost czaszki jest dość równomierny, więc "ułożenia" twarzy raczej to nie zmieni. Nie wiem dokładnie, co Pani rozumie przez to, że profile są różne. W celu dokładnej oceny należy udać się do pediatry.