Do którego roku życia rosną piersi?

Witam, czy to prawda że piersi rosną do 21 roku życia ? Mam 19 lat i niestety mam kompleks przez moje mikroskopijne piersi...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Najbardziej intensywny okres wzrostu piersi to okres dojrzewania. Ponieważ dojrzewanie ma Pani już za sobą, rozmiar Pani piersi pozostanie już raczej niezmienny. Tak naprawdę trudno jednak wszystko przewidzieć - wzrost piersi jest najczęściej sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników.