Do którego tygodnia powinno pojawić się tętno dziecka?

witam jestem w ciazy, byłam wczoraj na wizycie u dr.ginekolog i powiedziała ze jest 7tydzien i 5 dzien a z krwi ze jest 6 i nie ma tetna dziecka a juz powinno byc... do ktorego tygodnia najpozniej powinno byc tetno dziecka?

Małgorzata Panek

Uwidocznienie bicie serca płodu powinno być możliwe ok 8-9 tygodnia ciąży. Ze względu na niewielką rozbieżność wieku ciążowego powinno być to u Pani możliwe za 2-3 tygodnie. Proszę pamiętać o wizytach kontrolnych u ginekologa.
Pozdrawiam