Dobór leków na zatoki czołowe przy refluksie i sporej ilości nadżerek w żołądku

Witam, Bardzo proszę o pomoc w sprawie doboru leków na zatoki czołowe przy refleksie i sporej ilości nadzerek w żołądku. Aktualnie stosuje paracetamol na ból i gorączkę, fix sin, ascorutical forte oraz vicks do nosa. Niestety strasznie boli mnie głowa i czoło. Jakie leki mogą pomóc, które mogę brać i nie podrażniac przy tym żołądka. Może najlepiej coś naturalnego? Biorę dodatkowo dexilant 2X60.

Dzień Dobry.

Jak Pani zadba do końca o żołądek i odżywianie, to powinny się skończyć problemy z zatokami.

Na zatoki polecam tylko: sinupret , okłady z rozgrzanej soli lub naświetlanie lampą IR, krople do nosa i inhalacje i fix sin.
Mogę jeszcze polecić sporządzenie kropli do nosa z soli fizjologicznej 5ml i kilku kropli olejku z drzewa herbacianego (nie pomylić z olejkiem z zielonej herbaty itp.) i psikanie takim sprayem do nosa.

W ogóle po podaniu kropli należy się położyć na plecach z głową w dół na 15-20 sekund, aby spłynęły tam gdzie trzeba.

Proszę nie spożywać teraz mleka ani jego przetworów oraz cukru i słodyczy - w ogóle aż zatoki całkowicie sie zagoją a potem obserwować czy nawracają objawy refluksu i zapalenia zatok po wprowadzeniu mleka do diety. Najczęściej ma to związek.
W razie dodatkowych pytań: info@swiatdietetyki.pl