Dobre wyniki badań a kłopoty z widzeniem

jeszcze jedno panie doktorze pyta pan o wyniki badan wszystkie ktore mu zrobil okulista wyszly dobzeniebede sie rozpisywala bo to by trwalo a jezeli chodzi o innych lekarzy to oni rownierz dokladnie go przebadali robil rozne przeswietlenia tomografie jednym slowem kazdy specjalista zlecal swoje badania i je wykonano dlatego jest to dlamnie takie dziwne co moglo wywolac takie zaburzenia widzenia

Witam.
Zdarzają się takie problemy z pogorszeniem ostrości wzroku kiedy mamy wykonane wszystkie możliwe badania i konsultacje ,a trudno jest znaleźć przyczynę takiego stanu . Stan taki określamy jako wywołany czynnikami jatrogennymi czyli takimi gdzie trudno jest określić bezpośredniej przyczyny. Proponuję zebrać te wszystkie badania i konsultacje żeby je jeszcze raz przejrzał jeden lekarz.
Pozdrawiam