Dobre wyniki badań a powracający, promieniujący ból pod prawą łopatką

Witam, 2 miesiące temu dorwał mnie ból w prawym boku na wysokości żeber, wątroby. Ból ma charakter kolki. Nie mogłam spać na lewym boku. Na pogotowiu stwierdzili nerwobóle.. ból wraca nie jest on juz tak silny ale odczuwalny Co to może być? Boję się że coś złego dzieje się w jelitach ale nie mam problemów z wypróznianiem... Wyniki morfologi OK. OB wynosi 5, . Ból jest promieniujący pod prawą łopatkę. Sprawy ginekologiczne OK! Panikuję że to może być rak jelita mam 30 lat.

Witam! Ból w okolicy podżebrza promieniujący pod łopatkę najczęściej jest wynikiem kamicy pęcherzyka żółciowego. W związku z czym warto wykonać usg jamy brzusznej, które uwidoczni ewentualne kamienie. Opisane objawy nie budzą natomiast niepokoju onkologicznego, proszę nie martwić się na wyrost.