Dobrze ograniczona przestrzeń płynowa w usg dołu biodrowego

ODEBRAŁAM WYNIKI USG W PRAWYM DOLE BIODROWYM PRZY PRZEDNIM ZARYSIE M. BIODROWEGO WIDOCZNA JEST DOBRZE OGRANICZONA PRZESTRZEŃ PŁYNOWA O WYMIARACH 10X14X22MM.OBRAZ SUGERUJE LYMPHOCELLE .PONADTO DROBNE ZWAPIENIA W BRODAWKACH NERKOWYCH JESTEM PO OPERACJI USUNIĘCIA NARZĄDÓW RODNYCH Z POWODU RAKA MACICY CZY TO SĄ PRZEŻUTY BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ SPECJALISTĘ ONKOLOGA BO BARDZO SIĘ MARTWIĘ

Witam , obszary płynowe (lymphocelle) dobrze odgraniczone nie są na ogół podstawą do podejrzewania przerzutów! Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym! z.żurawski