Doczesna częściowo martwicza i ropiejąca

Witam serdecznie, jestem po poronieniu,miałam zabieg w 10 tygodniu ciąży(ciąża obumarła). Oto wyniki badania histopatologicznego.: doczesna częściowo martwicza i ropiejąca. Część kosmków silnie obrzękła i nieunaczyniona. Ponadto nieznaczne złogi międzykosmkowego włóknika. Czy ten opis wskazuje na jakąś infekcję wewnątrzmaciczną?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy opis może wskazywać na infekcje. Proponuję udać się z powyższym wynikiem do swojego lekarza.