Dodatki do jogurtu naturalnego na diecie

Witam, chcialabym troche schudnac,choc bardzo lubie slodycze. Postanowilam,iz bede jadla na kolacje jogurt naturalny,tylko nie wiem czy mniej tuczace beda platki czy otręby dodane do jogurtu? Owsiane czy pszenne? Oraz czy moge miod dodac jeszcze? Prosze o odpowiedz

Witam serdecznie,

Może warto obserwować swój codzienny sposób żywienia i wyeliminować błędy żywieniowe. Proszę zwrócić uwagę na częste spożywanie posiłków lecz w mniejszych porcjach (4-5 w ciągu dnia) oraz zachowaniu równomiernych odstępów czasowych pomiędzy posiłkami. Na kolację może Pani spożywać szereg innych produktów jednak pamiętając o tym, żeby była lekkostrawna i nie spożywana bezpośrednio przed snem. Co do otrębów to każdy z rodzajów ma cenne właściwości, można spożywać je w postaci mieszanki razem z płatkami owsianymi.

Pozdrawiam