Dodatkowa miesiączka?

Mam 22 lata i miesiączkuję od 9 lat. Od 3 lat mam stałego partnera, z którym min. raz na miesiąc współżyję bez zabezpieczenia. Ostatnią miesiączkę miałam 15 grudnia i dzisiaj znów dostałam - 28 grudnia. Może coś ze mną nie tak, a może będzie dzidziuś. Jeszcze dodam, że ten drugi okres jest w trakcie dni płodnych.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli regularnie współżyje Pani bez zabezpieczenia, to rzeczywiście trzeba się liczyć z możliwością ciąży. Proszę udać się do lekarza - sprawdzi, czy jest Pani w ciąży i dokona ogólnego badania. Nieprawidłowe krwawienie może być skutkiem zaburzeń hormonalnych lub np. nadżerki. Trzeba to sprawdzić!

Pozdrawiam!