Dodatkowe częstoskurcze komorowe

Witam,jakis czas temu Pan doktor zdjagnozowal u mnie ok 4000 dodatkowych czestoskurczy komorowych,twierdzi,ze nie jest to problemem,mialam robionego holtera,usc serca,badania cholesterolu,niby badania ok,czy powinnam zasiegnac porady innego lekarza???

Aleksander Ropielewski

Jeżeli dodatkowe częstoskurcze nadkomorowe to jedyne odchylenie od normy to nie ma powodu do obaw, ponieważ w takiej ilości jest to praktycznie norma i w przypadku braku objawów nie ma koniecnzości leczenia ani pogłębiania diagnostyki.