Dodatkowe dwa zęby w górnej szczęce

Mam dwa zęby nadliczbowe w górnej szczęce (wyrosły po obu stronach). Wyczytałem, że to hiperdoncja. Ortodonta nie chciał, aby zostały usunięte, a naprostowane, choć stomatolog wyrażał gotowość przeprowadzenia zabiegu, gdyby zgodził się na niego ortodonta. Upieram się, aby je usunąć. Mogę liczyć na to, że ktoś mi pomoże?

Jeżeli ortodonta sugerował,żeby zębów nie usuwać tylko wprowadzić do łuku oznacza, że nie są to one dodatkowymi, tylko prawidłowymi które nie zmieściły się w łuku. Ostatnie zdanie co przyszłości powyższych zawsze należy do pacjenta. Pozdrawiam